Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  INTEX базен за деца - печурка

  989 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  INTEX Базен за деца во форма на печурка.

  Димензии: 102х89 cm.

  Лесно склоплив, за помалку од 10 минути.

  Наменет за деца со мека подлога, изработен е од високо квалитетен PVC материјал.

  Возраст: 1 до 3 години.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  INTEX Базен за деца во форма на печурка.

  Димензии: 102х89 cm.

  Лесно склоплив, за помалку од 10 минути.

  Наменет за деца со мека подлога, изработен е од високо квалитетен PVC материјал.

  Возраст: 1 до 3 години.

  fbq('track', 'ViewContent');