Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  INTEX базен за деца - со ѕвезди

  689 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Детски базен со ѕвездички. 

  Димензии: 122x25cm.

  Материјал: винил.

   

   

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Детски базен со ѕвездички. 

  Димензии: 122x25cm.

  Материјал: винил.

   

   

  fbq('track', 'ViewContent');