Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  INTEX душек

  989 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  INTEX Душек за една особа.

  Димензии: 191х76х22 cm.

  Дизајниран за надворешна и внатрешна употреба.

  Време за надувување до 3 минути со рачна, ножна пумпа или компресор.

  Практичен за викендици, кампувања итн.

  Горниот дел на душекот е обложен со материјал против лизгање, со висок квалитет, отпорен на кинење.

  Не се препорачува да се користи во вода.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  INTEX Душек за една особа.

  Димензии: 191х76х22 cm.

  Дизајниран за надворешна и внатрешна употреба.

  Време за надувување до 3 минути со рачна, ножна пумпа или компресор.

  Практичен за викендици, кампувања итн.

  Горниот дел на душекот е обложен со материјал против лизгање, со висок квалитет, отпорен на кинење.

  Не се препорачува да се користи во вода.

  fbq('track', 'ViewContent');