Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  INTEX душек-повеќенаменски

  2.489 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 2 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  INTEX душек-повеќенаменски

  Димензии:84х170х81

  Дизајниран за внатршна и надворешна употреба.

  Екстра силна подлога, отпотна на пробод со ламирана основа за армирање со 2 слоја за подобра издржливост.

  Лесно се надувува, издишува и чува.

  Издржливост до 100kg.
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  INTEX душек-повеќенаменски

  Димензии:84х170х81

  Дизајниран за внатршна и надворешна употреба.

  Екстра силна подлога, отпотна на пробод со ламирана основа за армирање со 2 слоја за подобра издржливост.

  Лесно се надувува, издишува и чува.

  Издржливост до 100kg.
  fbq('track', 'ViewContent');