Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  INTEX душек за две особи

  1,489 ден
  *
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  INTEX душек за две особи.

  Димензии: 191 х 137 х 22 cm.

  Дизајниран за надворешна и внатрешна употреба.

  Време за надувување до 3 минути со рачна, ножна пумпа или компресор.

  Практичен за викендици, кампувања итн.

  Горниот дел на душекот е обложен со материјал против лизгање, со висок квалитет, отпорен на кинење.

  Не се препорачува да се користи во вода.

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  INTEX душек за две особи.

  Димензии: 191 х 137 х 22 cm.

  Дизајниран за надворешна и внатрешна употреба.

  Време за надувување до 3 минути со рачна, ножна пумпа или компресор.

  Практичен за викендици, кампувања итн.

  Горниот дел на душекот е обложен со материјал против лизгање, со висок квалитет, отпорен на кинење.

  Не се препорачува да се користи во вода.

  fbq('track', 'ViewContent');