Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  INTEX душек за на вода

  1.789 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  INTEX душек за на вода

  Димензии:193x102 cm.

  Комфортен и релаксирачки душек, со модерен дизајн, 2 воздушни комори и држач за чаши, кој ќе ви овозможи максимално опуштање по напорниот ден.

   

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  INTEX душек за на вода

  Димензии:193x102 cm.

  Комфортен и релаксирачки душек, со модерен дизајн, 2 воздушни комори и држач за чаши, кој ќе ви овозможи максимално опуштање по напорниот ден.

   

  fbq('track', 'ViewContent');