Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  INTEX лед звучник за во базен

  2.600 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Музика и светлина во вашиот базен.
  Звук, но, исто така, светлината во вашиот базен со овој лебдечки LED затворен простор на брендот Intex.

  Со својот Bluetooth систем (опсег до 30 метри), совршено е водоотпорен и ќе ви донесе многу пријатна музичка атмосфера во вашиот базен или во вашата СПА.

  Со разнобојни LED диоди, овој басен и спа куќиштето свети во прилог на емитување звук.

  Совршен додаток за создавање на пријатна атмосфера за време на пливање во вечерните часови.

  Дискретен, ова лебдечко куќиште ќе се прилагоди на базени над земја или ќе биде погребано како шпекулант SPA бренд Intex.

  Говорникот на врвот има моќност од 3W.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Музика и светлина во вашиот базен.
  Звук, но, исто така, светлината во вашиот базен со овој лебдечки LED затворен простор на брендот Intex.

  Со својот Bluetooth систем (опсег до 30 метри), совршено е водоотпорен и ќе ви донесе многу пријатна музичка атмосфера во вашиот базен или во вашата СПА.

  Со разнобојни LED диоди, овој басен и спа куќиштето свети во прилог на емитување звук.

  Совршен додаток за создавање на пријатна атмосфера за време на пливање во вечерните часови.

  Дискретен, ова лебдечко куќиште ќе се прилагоди на базени над земја или ќе биде погребано како шпекулант SPA бренд Intex.

  Говорникот на врвот има моќност од 3W.

  fbq('track', 'ViewContent');