Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  INTEX скутер за вода - акцесоар

  589 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  INTEX играчка скутер за на вода за деца. 

  Направена е од квалитетен PVC и е наменета за деца до 36м +.

  Димензии: 117X77 cm.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  INTEX играчка скутер за на вода за деца. 

  Направена е од квалитетен PVC и е наменета за деца до 36м +.

  Димензии: 117X77 cm.

  fbq('track', 'ViewContent');