Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  INTEX Соларна туш торба

  1.089 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена
  Овој соло туш се состои од вреќа исполнета со вода, цевка и туш. 
  Ставете ја кесата на сонце или под шофершајбната на вашиот автомобил, така што ќе можете да уживате во топол туш по неколку часа.
  Деветнаесет литри вода се вклопува во торбичката за туширање, што е доволно за дваесет минути туш.
  Торбата е изработена од силен ПВЦ, а рачката лесно можете да ја држите и лесно да ја закачите.
  На крајот е туш главата.
  Со вентилот во цревото, тушот може да се вклучи и исклучи.
  Торбата е лесна и лесно преклоплива. Спецификации: Боја црна Материјал: ПВЦ Содржина: 19 литри. Должина: 65 см
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  Овој соло туш се состои од вреќа исполнета со вода, цевка и туш. 
  Ставете ја кесата на сонце или под шофершајбната на вашиот автомобил, така што ќе можете да уживате во топол туш по неколку часа.
  Деветнаесет литри вода се вклопува во торбичката за туширање, што е доволно за дваесет минути туш.
  Торбата е изработена од силен ПВЦ, а рачката лесно можете да ја држите и лесно да ја закачите.
  На крајот е туш главата.
  Со вентилот во цревото, тушот може да се вклучи и исклучи.
  Торбата е лесна и лесно преклоплива. Спецификации: Боја црна Материјал: ПВЦ Содржина: 19 литри. Должина: 65 см
  fbq('track', 'ViewContent');