Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  INTEX Соларна туш торба

  1,089 ден
  *
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days
  Овој соло туш се состои од вреќа исполнета со вода, цевка и туш. 
  Ставете ја кесата на сонце или под шофершајбната на вашиот автомобил, така што ќе можете да уживате во топол туш по неколку часа.
  Деветнаесет литри вода се вклопува во торбичката за туширање, што е доволно за дваесет минути туш.
  Торбата е изработена од силен ПВЦ, а рачката лесно можете да ја држите и лесно да ја закачите.
  На крајот е туш главата.
  Со вентилот во цревото, тушот може да се вклучи и исклучи.
  Торбата е лесна и лесно преклоплива. Спецификации: Боја црна Материјал: ПВЦ Содржина: 19 литри. Должина: 65 см
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent
  Овој соло туш се состои од вреќа исполнета со вода, цевка и туш. 
  Ставете ја кесата на сонце или под шофершајбната на вашиот автомобил, така што ќе можете да уживате во топол туш по неколку часа.
  Деветнаесет литри вода се вклопува во торбичката за туширање, што е доволно за дваесет минути туш.
  Торбата е изработена од силен ПВЦ, а рачката лесно можете да ја држите и лесно да ја закачите.
  На крајот е туш главата.
  Со вентилот во цревото, тушот може да се вклучи и исклучи.
  Торбата е лесна и лесно преклоплива. Спецификации: Боја црна Материјал: ПВЦ Содржина: 19 литри. Должина: 65 см
  fbq('track', 'ViewContent');