Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  INTEX Соларна водоотпорна ламба за базен

  1.989 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  INTEX Соларна водоотпорна ламба за базен.

  Осветлете го вашиот базен, со помош на соларните водоотпорни ламби на INTEX.

  Се карактеризираат со 3 различни режими на работа:потопна светлина, 3 различни бои и компресор. 

  Димензии: 6,6x4,9x6,6 инчи.

  Тежина: 1 kg.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  INTEX Соларна водоотпорна ламба за базен.

  Осветлете го вашиот базен, со помош на соларните водоотпорни ламби на INTEX.

  Се карактеризираат со 3 различни режими на работа:потопна светлина, 3 различни бои и компресор. 

  Димензии: 6,6x4,9x6,6 инчи.

  Тежина: 1 kg.

  fbq('track', 'ViewContent');