Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Iskra GBS1500 Дигитална вага за телесна тежина

  1.099 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: GBS1500

  Транспарентна вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј.
  150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr.
  5 mm дебелина на калено стакло
  Осветлен LCD дисплеј
  Копче за промена на мерни единици (kg. lbs.)
  Уклучување на допир
  Автоматско исклучување
  Гуени ногарки против лизгање
  Индикатор за преоптеретување и батерија
  Работи на 2 CR2032 батерии кои се вклучени во пакувањето
  Димензија 300 x 300 mm
  1 година гаранција

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: GBS1500

  Транспарентна вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј.
  150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr.
  5 mm дебелина на калено стакло
  Осветлен LCD дисплеј
  Копче за промена на мерни единици (kg. lbs.)
  Уклучување на допир
  Автоматско исклучување
  Гуени ногарки против лизгање
  Индикатор за преоптеретување и батерија
  Работи на 2 CR2032 батерии кои се вклучени во пакувањето
  Димензија 300 x 300 mm
  1 година гаранција

  fbq('track', 'ViewContent');