Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина

  1,399 ден
  Delivery date: 1-2 days

  Шифра на производ: GBS1500SQ

  Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј.
  150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr.
  5 mm дебелина на калено стакло
  Осветлен LCD дисплеј
  Копче за промена на мерни единици (kg. lbs.)
  Уклучување на допир
  Автоматско исклучување
  Гуени ногарки против лизгање
  Индикатор за преоптеретување и батерија
  Работи на 2 CR2032 батерии кои се вклучени во пакувањето
  Димензија 300 x 300 mm
  1 година гаранција

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Шифра на производ: GBS1500SQ

  Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј.
  150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr.
  5 mm дебелина на калено стакло
  Осветлен LCD дисплеј
  Копче за промена на мерни единици (kg. lbs.)
  Уклучување на допир
  Автоматско исклучување
  Гуени ногарки против лизгање
  Индикатор за преоптеретување и батерија
  Работи на 2 CR2032 батерии кои се вклучени во пакувањето
  Димензија 300 x 300 mm
  1 година гаранција

  fbq('track', 'ViewContent');