Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  ISKRA GBS1530-GR Дијагностичка вага за телесна тежина

  1.199 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: ISKRA GBS1530-GR

  • Дијагностички баланс
  • БИА - анализа на биоелектричната импеданса
  • максимално оптоварување: 150 кг
  • Точност: 100 гр
  • Калено стакло со дебелина од 5 мм
  • LCD осветлување
  • копче за преклопни единици: • килограм • Паунд
  • Тач вклучување
  • автоматско исклучување
  • Гумени ногарки
  • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
  • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
  • Димензија: 300x300 мм
  • Димензии на пакувањето (во мм): 315 (Д) x 32 (Ш) x 325 (V)
  • Гаранција 12 месеци
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: ISKRA GBS1530-GR

  • Дијагностички баланс
  • БИА - анализа на биоелектричната импеданса
  • максимално оптоварување: 150 кг
  • Точност: 100 гр
  • Калено стакло со дебелина од 5 мм
  • LCD осветлување
  • копче за преклопни единици: • килограм • Паунд
  • Тач вклучување
  • автоматско исклучување
  • Гумени ногарки
  • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
  • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
  • Димензија: 300x300 мм
  • Димензии на пакувањето (во мм): 315 (Д) x 32 (Ш) x 325 (V)
  • Гаранција 12 месеци
  fbq('track', 'ViewContent');