Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  ISKRA GBS1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина

  1,199 ден
  Delivery date: 1-2 days

  Шифра на производ: ISKRA GBS1530-WH

  • Дијагностички баланс
  • БИА - анализа на биоелектричната импеданса
  • максимално оптоварување: 150 кг
  • Точност: 100 гр
  • Калено стакло со дебелина од 5 мм
  • LCD осветлување
  • копче за преклопни единици: • килограм • Паунд
  • Тач вклучување
  • автоматско исклучување
  • Гумени ногарки
  • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
  • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
  • Димензија: 300x300 мм
  • Димензии на пакувањето (во мм): 315 (Д) x 32 (Ш) x 325 (V)
  • Гаранција 12 месеци
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Шифра на производ: ISKRA GBS1530-WH

  • Дијагностички баланс
  • БИА - анализа на биоелектричната импеданса
  • максимално оптоварување: 150 кг
  • Точност: 100 гр
  • Калено стакло со дебелина од 5 мм
  • LCD осветлување
  • копче за преклопни единици: • килограм • Паунд
  • Тач вклучување
  • автоматско исклучување
  • Гумени ногарки
  • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
  • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
  • Димензија: 300x300 мм
  • Димензии на пакувањето (во мм): 315 (Д) x 32 (Ш) x 325 (V)
  • Гаранција 12 месеци
  fbq('track', 'ViewContent');