Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Iskra MR-700 Мини тример

  1.399 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: 130

  Напон: 1.2V,
  Моќност: 2W,
  4 Додатоци, 
  Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши
  Сечиво со висок квалитет и острина за безболно отстранување влакна
  Не ја иритира кожата
  Li-ion Батерија, со стандарден полнач
  База за чување на додатоците
  Ергоомски обликуван, лесен за употреба и оддржување

  1 година гаранција

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: 130

  Напон: 1.2V,
  Моќност: 2W,
  4 Додатоци, 
  Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши
  Сечиво со висок квалитет и острина за безболно отстранување влакна
  Не ја иритира кожата
  Li-ion Батерија, со стандарден полнач
  База за чување на додатоците
  Ергоомски обликуван, лесен за употреба и оддржување

  1 година гаранција

  fbq('track', 'ViewContent');