Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Iskra RFC-1306 (Black) Батериска машинка за шишање

  1.699 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: 149

  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,
  Моќност: 5W,
  3 во едно - за коса, брада и тело
  Прилагодлива должина на сечилата со регулатор,
  2 чешли за потстрижување ,
  Индикатор за полнење,
  Литиум-јонска батерија на полнење,
  погоден за влажна употреба,
  може да работи и на кабел и на батерија,
  достапен во црно сина боја.
  1 година гаранција

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: 149

  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,
  Моќност: 5W,
  3 во едно - за коса, брада и тело
  Прилагодлива должина на сечилата со регулатор,
  2 чешли за потстрижување ,
  Индикатор за полнење,
  Литиум-јонска батерија на полнење,
  погоден за влажна употреба,
  може да работи и на кабел и на батерија,
  достапен во црно сина боја.
  1 година гаранција

  fbq('track', 'ViewContent');