Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање

  1,699 ден
  Delivery date: 1-2 days

  Шифра на производ: 148

  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,
  Моќност: 5W,
  3 во едно - за коса, брада и тело
  Прилагодлива должина на сечилата со регулатор,
  2 чешли за потстрижување ,
  Индикатор за полнење,
  Литиум-јонска батерија на полнење,
  погоден за влажна употреба,
  може да работи и на кабел и на батерија,
  достапен во црно сина боја.
  1 година гаранција

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Шифра на производ: 148

  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,
  Моќност: 5W,
  3 во едно - за коса, брада и тело
  Прилагодлива должина на сечилата со регулатор,
  2 чешли за потстрижување ,
  Индикатор за полнење,
  Литиум-јонска батерија на полнење,
  погоден за влажна употреба,
  може да работи и на кабел и на батерија,
  достапен во црно сина боја.
  1 година гаранција

  fbq('track', 'ViewContent');