Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Iskra SF-001B - Стоечки вентилатор

  1.490 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 3000.0 гр.

   
   
   
  Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија.
  Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

  Карактеристики:
  Дијаметар на корпата: 43 см 
  3 перки од 40 см
  Моќност: 40W
  Напон 230-240 V ~ 50/60 HZ
  3 брзини, со индивидуални копчиња
  Подесувачка висина од 105 до 125 см
  Кабел: 1,6 м
  Гаранција: 1 година
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 3000.0 гр.

   
   
   
  Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија.
  Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

  Карактеристики:
  Дијаметар на корпата: 43 см 
  3 перки од 40 см
  Моќност: 40W
  Напон 230-240 V ~ 50/60 HZ
  3 брзини, со индивидуални копчиња
  Подесувачка висина од 105 до 125 см
  Кабел: 1,6 м
  Гаранција: 1 година
  fbq('track', 'ViewContent');