Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Камин на дрва ТЕТФОРД 9 со порцелан

  23.000 ден
  Добавувач: ХОРВАТ ТЕХНИКА
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: На залиха
  Датум на испорака: 3-5 дена

  Бесплатна достава до дома!

  Димензии 530x360x805 mm

  Загрева до 50 m²

  Тежи 68 kg

  Отвор за ќумци 120 mm

  Моќност 9 kW

  Со порцелан.

  Бесплатна достава до дома!

  Димензии 530x360x805 mm

  Загрева до 50 m²

  Тежи 68 kg

  Отвор за ќумци 120 mm

  Моќност 9 kW

  Со порцелан.

  Ознаки за производ
  fbq('track', 'ViewContent');