Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Кои 3 работи ти се потребни за да купуваш online?

  Кои 3 работи ти се потребни за да купуваш online?

  Ова се 3-те основни работи кои треба да ги поседуваш за да можеш да купиш од kuper.mk или било која друга online продавница.

  1.Уред

  На kuper.mk можеш да пристапиш од различни уреди: комјутер, лаптоп, телефон или таблет.

  2.Интернет конекција

  Потребно е гореспоменатите уреди да бидат поврзани на интернет.

  Првите 2 работи сме сигурни дека ги поседуваш, бидејќи го читаш овој текст со нивна помош :)

  3.Картичка или кеш

  На kuper.mk можеш да платиш на 2 начина. Првиот е со картичка, а вториот е при достава. 

   

  Сега можеш да направиш тест нарачка и да го пробаш системот на kuper.mk

  За да направиш тест нарачка ти се потребни само првите 2 работи :)

  Оставете коментар