Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Комплет БИСЕРА 7041

  1.100 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 2 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Комплет БИСЕРА  7041

        Охридски бисер. 
        Рачна изработка, уникатен примерок. Обетки, привезок и ланче. 
       Обетките се изработени од охридски бисер кој прерасна како бренд на градот Охрид и Република Македонија.
       Димензии ф 10 мм. 
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Комплет БИСЕРА  7041

        Охридски бисер. 
        Рачна изработка, уникатен примерок. Обетки, привезок и ланче. 
       Обетките се изработени од охридски бисер кој прерасна како бренд на градот Охрид и Република Македонија.
       Димензии ф 10 мм. 
  fbq('track', 'ViewContent');