Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Комплет БИСЕРА 7043

  1.100 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 2 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена
  Комплет Бисера 7043 
   
      Шпански бисер.
      Рачна изработка, уникатен примерок. Обетки, привезок и ланче.
      Обетките и привезокот се изработени од шпански бисер познат како Мајорка кој прерасна како бренд во светот.
      Димензии 26х8 мм.
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  Комплет Бисера 7043 
   
      Шпански бисер.
      Рачна изработка, уникатен примерок. Обетки, привезок и ланче.
      Обетките и привезокот се изработени од шпански бисер познат како Мајорка кој прерасна како бренд во светот.
      Димензии 26х8 мм.
  fbq('track', 'ViewContent');