Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Ладилник за во кола

  1.689 ден
  2.500 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: Нема на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Пренослив електронски ладилник за ладење и затоплување
  Со овој пренослив електронски ладилник можете да ги земите сите ваши омилени пијалоци и храна додека сте во движење

  Исто така е совршено за употреба во домот или во канцеларијата и може да се олади до 15-25 ° C, исто така топло до 60 ° C.

  Се што треба да направите е да го приклучите во процепот за напојување во автомобилот и да го вклучите за инстант ладење и затоплување

  Карактеристики:

  Складирање на пијалоци и храна за патување, пикник, кампување, јахта и дома или во канцеларија

  Пренослив и лесен за носење насекаде
  Двојна функција: ладење и затоплување
  Електронски мини фрижидер

  Забелешка:

  Автомобилскиот фрижидер не е за замрзната намена, туку да чува или одржува ладна храна / пијалоци ладна или топла храна / пијалоци топла
  Потребни се 15 - 30 минути за ладење или за загревање на храната / пијалоците
  За да постигнете идеален резултат на ладење / затоплување, можете да ги замрзнете или претходно да ги загреете храната / пијалоците пред да ги ставите во фрижидер
  Кога сакате да се префрлите од Cold to Hot или обратно, треба да го исклучите претходно изворот на енергија околу 30 минути
  Спецификации:

  Моќ: AC 220V (напојување) или 12V DC адаптер (за користење на автомобил / јахта)
  Моќност за ладење: 48 - 65 W
  Додека во фрижидер, температурата е околу 15-25 ° C пониска од собната температура
  Затоплување: 30 - 55 W
  Додека се загрева / грее, температурата може да достигне 60 ° C (± 5 ° C)
  Капацитет: 7.5L
  Кабел за напојување: долга 195см
  Зелената / црвената LED светилка за пригоден режим на работа
  Димензија:
  Целосна големина на телото: 30cm x 31cm x 17cm
  Внатрешна големина: 19.5cm x 21.5cm x 15cm
  Материјал: ПП
  Погодно за сите возила

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Пренослив електронски ладилник за ладење и затоплување
  Со овој пренослив електронски ладилник можете да ги земите сите ваши омилени пијалоци и храна додека сте во движење

  Исто така е совршено за употреба во домот или во канцеларијата и може да се олади до 15-25 ° C, исто така топло до 60 ° C.

  Се што треба да направите е да го приклучите во процепот за напојување во автомобилот и да го вклучите за инстант ладење и затоплување

  Карактеристики:

  Складирање на пијалоци и храна за патување, пикник, кампување, јахта и дома или во канцеларија

  Пренослив и лесен за носење насекаде
  Двојна функција: ладење и затоплување
  Електронски мини фрижидер

  Забелешка:

  Автомобилскиот фрижидер не е за замрзната намена, туку да чува или одржува ладна храна / пијалоци ладна или топла храна / пијалоци топла
  Потребни се 15 - 30 минути за ладење или за загревање на храната / пијалоците
  За да постигнете идеален резултат на ладење / затоплување, можете да ги замрзнете или претходно да ги загреете храната / пијалоците пред да ги ставите во фрижидер
  Кога сакате да се префрлите од Cold to Hot или обратно, треба да го исклучите претходно изворот на енергија околу 30 минути
  Спецификации:

  Моќ: AC 220V (напојување) или 12V DC адаптер (за користење на автомобил / јахта)
  Моќност за ладење: 48 - 65 W
  Додека во фрижидер, температурата е околу 15-25 ° C пониска од собната температура
  Затоплување: 30 - 55 W
  Додека се загрева / грее, температурата може да достигне 60 ° C (± 5 ° C)
  Капацитет: 7.5L
  Кабел за напојување: долга 195см
  Зелената / црвената LED светилка за пригоден режим на работа
  Димензија:
  Целосна големина на телото: 30cm x 31cm x 17cm
  Внатрешна големина: 19.5cm x 21.5cm x 15cm
  Материјал: ПП
  Погодно за сите возила

  fbq('track', 'ViewContent');