Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  LAFE-45618 масажер и чистач за лице

  799 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: 9152003 

  Ротациски масажер и чистач на лица 

  Четката за лице со технологијата на звучен пулс истовремено ја чисти и ја масира кожата на лицето.

  Се користи во техниката на микропланти и прави секојдневната нега на лицето да ви претставува вистинско задоволство.

  Мека масажа ја подобрува микроциркулацијата, со што кожата на лицето станува свежа и опуштена.

  Мекиот раб ги чисти и ги отстранува мртвите клетки на кожата.

  Четката со Sonic технологија е совршен избор за оние кои имаат зрела кожа, акни и за сите кои сакаат да се чувствуваат свежи и да имаат негувана кожа на лицето. 2 AAA батерии - не се вклучени во комплетот.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: 9152003 

  Ротациски масажер и чистач на лица 

  Четката за лице со технологијата на звучен пулс истовремено ја чисти и ја масира кожата на лицето.

  Се користи во техниката на микропланти и прави секојдневната нега на лицето да ви претставува вистинско задоволство.

  Мека масажа ја подобрува микроциркулацијата, со што кожата на лицето станува свежа и опуштена.

  Мекиот раб ги чисти и ги отстранува мртвите клетки на кожата.

  Четката со Sonic технологија е совршен избор за оние кои имаат зрела кожа, акни и за сите кои сакаат да се чувствуваат свежи и да имаат негувана кожа на лицето. 2 AAA батерии - не се вклучени во комплетот.

  fbq('track', 'ViewContent');