Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  LAFE LOK 45833 фигаро за коса

  1.999 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: 9152712

  ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА

   

  ВРТЕЊТЕ НА ЧЕТКАТА ВО ДВЕ НАСОКИ

  3 БРЗИНИ НА ДУВАЊЕ

  2 ЧЕТКИ СО КЕРАМИЧКА ОБЛОГА

  МОЌНОСТ 1000W

  Гаранција: 12 месеци

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: 9152712

  ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА

   

  ВРТЕЊТЕ НА ЧЕТКАТА ВО ДВЕ НАСОКИ

  3 БРЗИНИ НА ДУВАЊЕ

  2 ЧЕТКИ СО КЕРАМИЧКА ОБЛОГА

  МОЌНОСТ 1000W

  Гаранција: 12 месеци

  fbq('track', 'ViewContent');