Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  LAFE MFS-002 масажер за стапала

  1.999 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: LAFE MFS-002

  МАСАЖЕР ЗА СТАПАЛА

  МОЌНОСТ 350W

  ВИБРАЦИИ

  ИНФРАРЕД МАСАЖА

  Гаранција: 12 месеци ​

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: LAFE MFS-002

  МАСАЖЕР ЗА СТАПАЛА

  МОЌНОСТ 350W

  ВИБРАЦИИ

  ИНФРАРЕД МАСАЖА

  Гаранција: 12 месеци ​

  fbq('track', 'ViewContent');