Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Laica PC1017 Хидромасажер за стапала

  3.299 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: Laica PC1017

  Laica PC1017 Хидромасажер за нозе

  Заштитна преграда од прскање

  Ротирачки јазол за масажа

  Се загрева и лежиштето за да се задржи топлината на водата

  Вибрациите и хидроцентралите ви нудат за кратко време пријатно чувство на благосостојба и релаксација

  Мрежна работа, 75w електрична апсорпција

  Димензии: 35,5 x 32,2 x 15 см;

  Тежина: 1,4 кг

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: Laica PC1017

  Laica PC1017 Хидромасажер за нозе

  Заштитна преграда од прскање

  Ротирачки јазол за масажа

  Се загрева и лежиштето за да се задржи топлината на водата

  Вибрациите и хидроцентралите ви нудат за кратко време пријатно чувство на благосостојба и релаксација

  Мрежна работа, 75w електрична апсорпција

  Димензии: 35,5 x 32,2 x 15 см;

  Тежина: 1,4 кг

  fbq('track', 'ViewContent');