Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Lescolton Quick Twist | Апарат за брзо плетење на коса

  789 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Twist Secrret е нова алатка за фризура која е многу корисна за брзо и лесно плетење на косата

  Во неколку чекори, брзо и лесно

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Twist Secrret е нова алатка за фризура која е многу корисна за брзо и лесно плетење на косата

  Во неколку чекори, брзо и лесно

  fbq('track', 'ViewContent');