Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Lily - Двојна постелнина

  999 ден
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Lily - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Цветни

  Бои: Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Слатка и весела спална соба само со постелнината Lily! Сетот постелнини Lily има прекрасен и женствен дизајн во сите тонови на розевата боја. Специјално е дизајниран за оние кои сакаат позитивност и женственост во спалната соба. Овој сет овозможува комфорт, удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35% полиестер. Памукот е познат по удобноста, а полиестерот по својата издржливост. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Распрскајте го Вашиот дом со свежина и боја, внесете позитивност во Вашата спална соба со нашиот посебен сет Lily.
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Lily - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Цветни

  Бои: Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Слатка и весела спална соба само со постелнината Lily! Сетот постелнини Lily има прекрасен и женствен дизајн во сите тонови на розевата боја. Специјално е дизајниран за оние кои сакаат позитивност и женственост во спалната соба. Овој сет овозможува комфорт, удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35% полиестер. Памукот е познат по удобноста, а полиестерот по својата издржливост. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Распрскајте го Вашиот дом со свежина и боја, внесете позитивност во Вашата спална соба со нашиот посебен сет Lily.
  fbq('track', 'ViewContent');