Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Little Bear - Бебешка постелнина

  899 ден
  Availability: 4 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 780.0 гр.

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни, Карирано, Крпеници

  Бои: Кафена, Црвена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Нијансите на кафена и бела боја ќе ја преправат спалната соба на Вашите мили! Сето ова го нуди единствено бебешката постелнина Little Bear. Во комбинација со ситни тегет детали, малото мече ќе им стане најдобар пријател на кој ќе му раскажуваат за своите најнови играчки. Изработен од 100% памук, овој сет нуди висок квалитет и врвна удобност за најмалите. Зарем не го посакувате само најдоброто за Вашите најмили? Сега тоа можете да им го овозможите со сетот Little Bear!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 780.0 гр.

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни, Карирано, Крпеници

  Бои: Кафена, Црвена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Нијансите на кафена и бела боја ќе ја преправат спалната соба на Вашите мили! Сето ова го нуди единствено бебешката постелнина Little Bear. Во комбинација со ситни тегет детали, малото мече ќе им стане најдобар пријател на кој ќе му раскажуваат за своите најнови играчки. Изработен од 100% памук, овој сет нуди висок квалитет и врвна удобност за најмалите. Зарем не го посакувате само најдоброто за Вашите најмили? Сега тоа можете да им го овозможите со сетот Little Bear!
  fbq('track', 'ViewContent');