Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Little Pilot - Бебешка постелнина

  899 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 810.0 гр.

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Црвена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Мечето - пилот ќе стане најдобриот пријател на Вашите најсакани. Небесно синило ќе го прекрие детското катче на најмалите со бебешката постелнина Little Pilot! Мечето - пилот ќе помогне на Вашите мили лесно да потонат во сладок сон.Овој сет е изработен од 100% памук и нуди единствен квалитет и удобност за најмалите.
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 810.0 гр.

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Црвена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Мечето - пилот ќе стане најдобриот пријател на Вашите најсакани. Небесно синило ќе го прекрие детското катче на најмалите со бебешката постелнина Little Pilot! Мечето - пилот ќе помогне на Вашите мили лесно да потонат во сладок сон.Овој сет е изработен од 100% памук и нуди единствен квалитет и удобност за најмалите.
  fbq('track', 'ViewContent');