Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Love - Сатенски двојна постелнина

  3.999 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 2 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Love - Сатенски двојна постелнина

  Тежина 1500.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: 3D Сатен

  Дизајн: Принт & Текст

  Бои: Сребрена/Сива, Бела, Црвена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 4 парчиња (2 пар. 50см*70см; и 2 пар. 70см*70см)

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: 1 парче 250см*250см.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Love - Сатенски двојна постелнина

  Тежина 1500.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: 3D Сатен

  Дизајн: Принт & Текст

  Бои: Сребрена/Сива, Бела, Црвена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 4 парчиња (2 пар. 50см*70см; и 2 пар. 70см*70см)

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: 1 парче 250см*250см.

  fbq('track', 'ViewContent');