Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Lucy - Памучна единечна постелнина

  1,099 ден
  Availability: 5 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 1075.0 гр

  За: Единечен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Геометриски

  Бои: Црна, Бела, Црвена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Претворете ја Вашата спална соба во модерна и екстравагантна само со сетот постелнини Lucy,кој е идеален избор за љубителите на едноставноста и геометриските шари. Клучните бои кои што го красат овој сет и му додаваат моќ и стил се црвената и белата боја. Постелнината Lucy е исто така многу удобна, поради тоа што е направена од 100% памук. Внесете разиграност и едноставност, проследени со загарантиран квалитет и врвна удобност. За грациозност и убавина во вашата спална соба одберете го сетот Lucy!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 1075.0 гр

  За: Единечен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Геометриски

  Бои: Црна, Бела, Црвена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Претворете ја Вашата спална соба во модерна и екстравагантна само со сетот постелнини Lucy,кој е идеален избор за љубителите на едноставноста и геометриските шари. Клучните бои кои што го красат овој сет и му додаваат моќ и стил се црвената и белата боја. Постелнината Lucy е исто така многу удобна, поради тоа што е направена од 100% памук. Внесете разиграност и едноставност, проследени со загарантиран квалитет и врвна удобност. За грациозност и убавина во вашата спална соба одберете го сетот Lucy!
  fbq('track', 'ViewContent');