Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Maura Turkuaz - Двојна постелнина

  999 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 6 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена
   

  Maura Turkuaz - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Цветни, Риги (ленти)

  Бои: Кафена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Прекрасната постелнина Maura Turkuaz ќе и подари на вашата спална соба елеганција и раскош!Освен тоа сетот Maura Turkuaz ви дава удобност и трајност. Цветните шари се обоени во нијанси на кафената и сината боја.Сетот Maura Turkuaz ви дава удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Памукот е познат по удобноста, а полиестерот по својата издржливост. Со сетот Maura Turkuaz вашите соништа стануваат реалност!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
   

  Maura Turkuaz - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Цветни, Риги (ленти)

  Бои: Кафена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Прекрасната постелнина Maura Turkuaz ќе и подари на вашата спална соба елеганција и раскош!Освен тоа сетот Maura Turkuaz ви дава удобност и трајност. Цветните шари се обоени во нијанси на кафената и сината боја.Сетот Maura Turkuaz ви дава удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Памукот е познат по удобноста, а полиестерот по својата издржливост. Со сетот Maura Turkuaz вашите соништа стануваат реалност!
  fbq('track', 'ViewContent');