Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Merlot - Памучна единечна постелнина

  1.099 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 5 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 1010.0 гр.

  За: Единечен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Карирано

  Бои: Сина, Виолетова, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Свежина и разнобојност ке добиете во Вашата спална со сетот постелнини Merlot! Живите бои како зелената, сината и виолетовата даваат посебен шмек на самиот сет. Додека карираните шари додаваат свежина, разнобојност и елеганција. Освен што е елегантен сетот Merlot е исто така многу удобен. Сетот е направен од 100% памук и тоа го прави не само убав на око туку и квалитетен и удобен. Само најдоброто за вашата спална соба. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Со сетот Merlot вашата спална соба добива свежина и разнобојност!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 1010.0 гр.

  За: Единечен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Карирано

  Бои: Сина, Виолетова, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Свежина и разнобојност ке добиете во Вашата спална со сетот постелнини Merlot! Живите бои како зелената, сината и виолетовата даваат посебен шмек на самиот сет. Додека карираните шари додаваат свежина, разнобојност и елеганција. Освен што е елегантен сетот Merlot е исто така многу удобен. Сетот е направен од 100% памук и тоа го прави не само убав на око туку и квалитетен и удобен. Само најдоброто за вашата спална соба. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Со сетот Merlot вашата спална соба добива свежина и разнобојност!
  fbq('track', 'ViewContent');