Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Mini Bluetooth Joystick

  399 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 50.0 гр.

   
   
   
  Боја: бела
  Материјал: PC + ABS
  Батерија: AA 1.5V x2 батерии (не се вклучени)
  Време на работа: 300 часа
  Опсег: 10 метри
  Безжичен протокол: Bluetooth 3.0
  Систем за поддршка: Android / IOS / PC
  Процесор: ARM968E-S Core
  Континуирано време на играње: околу 40-120 часа

  Пакетот вклучува:

  1x VR контролер за контрола на игра (без батерија)
  1x Упатство за корисникот
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 50.0 гр.

   
   
   
  Боја: бела
  Материјал: PC + ABS
  Батерија: AA 1.5V x2 батерии (не се вклучени)
  Време на работа: 300 часа
  Опсег: 10 метри
  Безжичен протокол: Bluetooth 3.0
  Систем за поддршка: Android / IOS / PC
  Процесор: ARM968E-S Core
  Континуирано време на играње: околу 40-120 часа

  Пакетот вклучува:

  1x VR контролер за контрола на игра (без батерија)
  1x Упатство за корисникот
  fbq('track', 'ViewContent');