Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Miss Belt | Појас за затегнување

  569 ден
  1.000 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Со појасот за затегнување изгледајте послабо и затегнато за само неколку секунди. 

  Едноставо облечете го под облеката и добијте ја посакуваната фигура.

  Го подобрува држењето на грбот и го зголемува чувството на самодоверба. 

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Со појасот за затегнување изгледајте послабо и затегнато за само неколку секунди. 

  Едноставо облечете го под облеката и добијте ја посакуваната фигура.

  Го подобрува држењето на грбот и го зголемува чувството на самодоверба. 

  fbq('track', 'ViewContent');