Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Miss Belt | Појас за затегнување

  569 ден
  1,000 ден
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Со појасот за затегнување изгледајте послабо и затегнато за само неколку секунди. 

  Едноставо облечете го под облеката и добијте ја посакуваната фигура.

  Го подобрува држењето на грбот и го зголемува чувството на самодоверба. 

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Со појасот за затегнување изгледајте послабо и затегнато за само неколку секунди. 

  Едноставо облечете го под облеката и добијте ја посакуваната фигура.

  Го подобрува држењето на грбот и го зголемува чувството на самодоверба. 

  fbq('track', 'ViewContent');