Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Mouse and Cat - Бебешка постелнина

  899 ден
  Availability: 6 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 810.0 гр.

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Портокалова

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Забавна и слатка - тоа е бебешката постелнина Mouse and Cat! Тие ќе станат најдобрите пријатели на Вашето малечко и ќе му овозможат беспрекорна дружба во неговите соништа. Овој сет е изработен од 100% памук што значи квалитет и удобност од највисок ранг за Вашите најмили. Комбинацијата на портокалова, бела и сива боја ќе донесат дополнителна свежина во катчето за одмор. Овозможете го само најдоброто за најмилите преку постелнината Mouse and Cat!

   

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 810.0 гр.

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Портокалова

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Забавна и слатка - тоа е бебешката постелнина Mouse and Cat! Тие ќе станат најдобрите пријатели на Вашето малечко и ќе му овозможат беспрекорна дружба во неговите соништа. Овој сет е изработен од 100% памук што значи квалитет и удобност од највисок ранг за Вашите најмили. Комбинацијата на портокалова, бела и сива боја ќе донесат дополнителна свежина во катчето за одмор. Овозможете го само најдоброто за најмилите преку постелнината Mouse and Cat!

   

  fbq('track', 'ViewContent');