Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Multi Corner Shelf | Аголна полица

  1.589 ден
  2.500 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Носивост: 15 kg

  Димензии: (33.5 x 21.5 x 100-320 cm)

  Можете да ја поставите во секој агол од подот до таванот 

  Можете да ја поставете во бањата, кујната итн.

  За поставување и прицврстување не се потребни алати, се поставува за неколку секунди

  4 полици

  Изработена од висококвалитетна пластика

  полици од 32см (12in)

  Лесно да се вклопуваат

  се протега во висина од 6 до 9 метри погодна за до секој таван

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Носивост: 15 kg

  Димензии: (33.5 x 21.5 x 100-320 cm)

  Можете да ја поставите во секој агол од подот до таванот 

  Можете да ја поставете во бањата, кујната итн.

  За поставување и прицврстување не се потребни алати, се поставува за неколку секунди

  4 полици

  Изработена од висококвалитетна пластика

  полици од 32см (12in)

  Лесно да се вклопуваат

  се протега во висина од 6 до 9 метри погодна за до секој таван

  fbq('track', 'ViewContent');