Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Мулти дигитална кујнска вага

  1.350 ден
  CSS-3006
  Добавувач: Унимакс ДАТ
  • LCD екран
  • Максимален капацитет 3кг, минимален капацитет 1гр
  • Прикажува количина на вода.млеко.масло
  • Конверзија на единици за тежина
  • Нула/тара функција
  • Батеријата доаѓа во комплетот
  • Достава 150 денари
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
  • LCD екран
  • Максимален капацитет 3кг, минимален капацитет 1гр
  • Прикажува количина на вода.млеко.масло
  • Конверзија на единици за тежина
  • Нула/тара функција
  • Батеријата доаѓа во комплетот
  • Достава 150 денари
  fbq('track', 'ViewContent');