Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Организер за багажник торбичка

  569 ден
  679 ден
  Availability: In stock

  Ставете крај на нередот во багажникот 

  Организер за багажник, со доволно прегради и простор за уредно чување на опремата и козметиката за редовно одржување на возилото

  Лесен за монтажа и употреба

  Изработен од мек и убав теписон, со чичак трака за лепење на тепихот на возилото

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Ставете крај на нередот во багажникот 

  Организер за багажник, со доволно прегради и простор за уредно чување на опремата и козметиката за редовно одржување на возилото

  Лесен за монтажа и употреба

  Изработен од мек и убав теписон, со чичак трака за лепење на тепихот на возилото

  fbq('track', 'ViewContent');