Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Paris - Памучна единечна постелнина

  1,099 ден
  Availability: 5 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 1075.0 гр

  За: Единечен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Бои: Кремаста, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Претворете ја вашата спална соба во соба од соништата само со прекрасниот сет постелнини Paris кој ќе и подари на спалната соба елеганција, грациозност и нежност. Тоа се постигнува со прекрасниот модерен принт и нежниот спој на сината и кафената боја. Сетот Paris исто така е многу удобен, тој е направен од 100% памук и тоа го прави не само убав на око туку и квалитетен и удобен. Само најдоброто за вашата спална соба! Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Единствен дизајн со Смарт Покет.

  *Што е Смарт Покет? - Смарт Покет е паметен џеб кој што е поставен странично на самиот чаршаф од сетот,во него може да го ставате вашиот мобилен телефон,таблет па дури и вашите наочари за читање без да се грижите... Додајте убавина и грациозност во вашата спална соба само со сетот Paris!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 1075.0 гр

  За: Единечен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Бои: Кремаста, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Претворете ја вашата спална соба во соба од соништата само со прекрасниот сет постелнини Paris кој ќе и подари на спалната соба елеганција, грациозност и нежност. Тоа се постигнува со прекрасниот модерен принт и нежниот спој на сината и кафената боја. Сетот Paris исто така е многу удобен, тој е направен од 100% памук и тоа го прави не само убав на око туку и квалитетен и удобен. Само најдоброто за вашата спална соба! Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Единствен дизајн со Смарт Покет.

  *Што е Смарт Покет? - Смарт Покет е паметен џеб кој што е поставен странично на самиот чаршаф од сетот,во него може да го ставате вашиот мобилен телефон,таблет па дури и вашите наочари за читање без да се грижите... Додајте убавина и грациозност во вашата спална соба само со сетот Paris!
  fbq('track', 'ViewContent');