Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Пилатес топка

  399 ден
  1.650 ден
  Топка за пилатес, со која можете додатно да ги затегнете важите мускули.
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Топка за пилатес, со која можете додатно да ги затегнете важите мускули.

  Може да се користи и за седење што му дава на ‘рбетниот столб да стои исправено. 

  Дијаметар: 75 cm

  Боја: ЦРВЕНА

  Тежина: 0.8 kg

   

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Топка за пилатес, со која можете додатно да ги затегнете важите мускули.

  Може да се користи и за седење што му дава на ‘рбетниот столб да стои исправено. 

  Дијаметар: 75 cm

  Боја: ЦРВЕНА

  Тежина: 0.8 kg

   

  fbq('track', 'ViewContent');