Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Pink Dream - Бебешка постелнина

  899 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 5 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Овозможете им розеви соништа на Вашите најмили со бебешката постелнина Pink Dream! Мечиња ќе внесат разиграност во безгрижното детство на најмалите во семејството. Овој сет е изработен од 100% памук, па вие нема да се грижите воопшто за квалитетот и удобноста која ја добиваат Вашите мали. Овозможете го најдоброто за нив и оттргнете се себеси од секакви грижи само со постелнината Pink Dream!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Овозможете им розеви соништа на Вашите најмили со бебешката постелнина Pink Dream! Мечиња ќе внесат разиграност во безгрижното детство на најмалите во семејството. Овој сет е изработен од 100% памук, па вие нема да се грижите воопшто за квалитетот и удобноста која ја добиваат Вашите мали. Овозможете го најдоброто за нив и оттргнете се себеси од секакви грижи само со постелнината Pink Dream!
  fbq('track', 'ViewContent');