Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Pink House - Бебешка постелнина

  899 ден
  Availability: 7 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Принт & Текст, Животни

  Бои: Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Надополнете го розевиот свет на Вашите најмали со прекрасната бебешка постелнина Pink House! Нежно розова основа со слаткото маченце и неговата совршена куќарка ќе го олеснат заспивањето на малите палавковци. Изработена од 100% памук, овој сет овозможува квалитетен и удобен сон. Посакајте им слатки соништа со љубов на Вашите најмили со постелнината Pink House!

   

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Принт & Текст, Животни

  Бои: Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Надополнете го розевиот свет на Вашите најмали со прекрасната бебешка постелнина Pink House! Нежно розова основа со слаткото маченце и неговата совршена куќарка ќе го олеснат заспивањето на малите палавковци. Изработена од 100% памук, овој сет овозможува квалитетен и удобен сон. Посакајте им слатки соништа со љубов на Вашите најмили со постелнината Pink House!

   

  fbq('track', 'ViewContent');