Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Point - Двојна постелнина

  999 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Point - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Геометриски, Риги (ленти), Точки

  Бои: Бела, Кафена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Извишете се себеси во облаците со небесно сините тонови на постелнината Point! Различните сини нијанси искомбинирани со мали црни детали даваат елегантен изглед. Сетот истовремено дозволува да се почувствувате свои на своето. Составена од 65% памук и 35% полиестер, постелнината Point нуди се што Ви е потребно - квалитет, удобност и футуристички дизајн!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Point - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Геометриски, Риги (ленти), Точки

  Бои: Бела, Кафена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Извишете се себеси во облаците со небесно сините тонови на постелнината Point! Различните сини нијанси искомбинирани со мали црни детали даваат елегантен изглед. Сетот истовремено дозволува да се почувствувате свои на своето. Составена од 65% памук и 35% полиестер, постелнината Point нуди се што Ви е потребно - квалитет, удобност и футуристички дизајн!
  fbq('track', 'ViewContent');