Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Point - Единечна постелнина

  799 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Point - Единечна постелнина

  За: Единечен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Геометриски, Риги (ленти), Точки, Пејсли

  Бои: Црна, Бела, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Извишете се себеси во облаците со сините тонови на постелнината Point! Tонови на сината боја искомбинирани со мали црни детали, даваат совршен елегантен изглед. Сетот истовремено дозволува да се почувствувате свои на своето. Составена од 65% памук и 35% полиестер, постелнината Point нуди се што Ви е потребно-квалитет, удобност и футуристички дизајн!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Point - Единечна постелнина

  За: Единечен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Геометриски, Риги (ленти), Точки, Пејсли

  Бои: Црна, Бела, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Извишете се себеси во облаците со сините тонови на постелнината Point! Tонови на сината боја искомбинирани со мали црни детали, даваат совршен елегантен изглед. Сетот истовремено дозволува да се почувствувате свои на своето. Составена од 65% памук и 35% полиестер, постелнината Point нуди се што Ви е потребно-квалитет, удобност и футуристички дизајн!
  fbq('track', 'ViewContent');