Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Преносен соковник на полнење

  789 ден
  1.500 ден
  *
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: На залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  USB мини соковник

  Мини пренослив соковник

  380 ml блендер

  Со соковникот може да направите протеински напиток, smoothie, витамински оброк и слично.

  Овој соковник лесно се полни од power bank, лаптоп, компјутер, мобилен телефон, полнач за мобилен телефон или други usb уреди.

  Кабелот за полнење е вклучен во пакувањето.

   

  Постоечки коментари
  Super e
  Funkcionalen za na rabota .
  Од: Гостин | Датум: 20.06.2018 11:40
  Дали овој коментар беше корисен? Да Не (0/0)
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  USB мини соковник

  Мини пренослив соковник

  380 ml блендер

  Со соковникот може да направите протеински напиток, smoothie, витамински оброк и слично.

  Овој соковник лесно се полни од power bank, лаптоп, компјутер, мобилен телефон, полнач за мобилен телефон или други usb уреди.

  Кабелот за полнење е вклучен во пакувањето.

   

  fbq('track', 'ViewContent');