Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Преносен соковник на полнење

  1.239 ден
  2.500 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 5 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  USB мини соковник

  Мини пренослив соковник

  380 ml блендер

  Со соковникот може да направите протеински напиток, smoothie, витамински оброк и слично.

  Овој соковник лесно се полни од power bank, лаптоп, компјутер, мобилен телефон, полнач за мобилен телефон или други usb уреди.

  Кабелот за полнење е вклучен во пакувањето.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  USB мини соковник

  Мини пренослив соковник

  380 ml блендер

  Со соковникот може да направите протеински напиток, smoothie, витамински оброк и слично.

  Овој соковник лесно се полни од power bank, лаптоп, компјутер, мобилен телефон, полнач за мобилен телефон или други usb уреди.

  Кабелот за полнење е вклучен во пакувањето.

  fbq('track', 'ViewContent');