Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Преносна батерија - 16000 mAh

  799 ден
  *
  Availability: 4 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Преносна батерија со два излезни USB порти и премиум Li-ion батери, поставени во алуминиумски дизајнирана обвивка. 

  Супер голема батерија со 16000 mAh капацитет:
  Со овој капацитет може да го полните вашиот смартфон, таблет или дигитална камера. Поддржува и до 3 целосни полнења на вашиот телефон (зависи од типот на телфон)

  Компатибилен е и со други направи: 
  Преносната батерија автоматски се приспособува на излезната моќност според поврзаната направа. Компатибилен е со сите видови телефон и многу дигитални камери и играчки конзоли. 

  Максимален излез на полнење:
  Полни до 5V/2.1А и може да полни до две направи во исто време. 

  Димензии: 14.5 x 6.4 x 2.2 см

  Во пакетот добивате:
  1 х преносна батерија
  1 х USB android кабел (ако сакате да го полните вашата Apple направа, искористете го оригиналниот кабел од неа)

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Преносна батерија со два излезни USB порти и премиум Li-ion батери, поставени во алуминиумски дизајнирана обвивка. 

  Супер голема батерија со 16000 mAh капацитет:
  Со овој капацитет може да го полните вашиот смартфон, таблет или дигитална камера. Поддржува и до 3 целосни полнења на вашиот телефон (зависи од типот на телфон)

  Компатибилен е и со други направи: 
  Преносната батерија автоматски се приспособува на излезната моќност според поврзаната направа. Компатибилен е со сите видови телефон и многу дигитални камери и играчки конзоли. 

  Максимален излез на полнење:
  Полни до 5V/2.1А и може да полни до две направи во исто време. 

  Димензии: 14.5 x 6.4 x 2.2 см

  Во пакетот добивате:
  1 х преносна батерија
  1 х USB android кабел (ако сакате да го полните вашата Apple направа, искористете го оригиналниот кабел од неа)

  fbq('track', 'ViewContent');